ОЗНЗ Згурівська ЗОШ

10 листопада

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилась вся шкільна родина ОЗНЗ Згурівська ЗОШ. Мова є тим чинником, який відрізняє один народ від іншого. Недаремно кажуть, що народ, який забуває свою мову, неминуче гине.

Цей день об'єднує дітей, вчителів і показує високий прояв почуття патріотизму, любові до рідної мови та своєї Батьківщини.

З 14 по 18 лютого в ОЗНЗ Згурівська ЗОШ було проведено традиційний тиждень іноземних мов, англійської та французької, під час якого учні мали можливість підсумувати свої здобутки з іноземних мов, взяти участь у різноманітних заходах та вшанувати призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з іноземних мов.

18 лютого 2022 року, учні ОЗНЗ Згурівська ЗОШ поклали квіти до пам’ятника Героїв Небесної Сотні, віддали шану пам’яті загиблим хвилиною мовчання та запалили свічки з метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності.

17 лютого у ОЗНЗ Згурівська ЗОШ між учнями10-х класів була проведена конкурсно-розважальна гра «Хто зверху», у якій хлопці та дівчата виборювали своє право вважатися кращими.

Святкування у школі пройшло досить різнобарвно та весело. Учні отримали багато позитивних емоцій та чудових вражень.