ОЗНЗ Згурівська ЗОШ

Адміністрація школи

Директор школи Кучинська Галина Іванівна спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "Старший учитель", педагогічний стаж роботи 25 років, із них  на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи 11 років, на посаді директора 6 років, учитель початкових класів.

Заступник директора з навчально-виховної  роботи Пінчук Галина Петрівна спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "Старший учитель", педагогічний стаж роботи 29 років, із них  16 років на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи, учитель історії.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Бойко Ольга Іванівна спеціалісь  другої категорії, педагогічний стаж 6 років, учитель історії

Заступник директора з виховної роботи Лемешко Галина Валентинівна спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж 22 роки, учитель української мови та літератури.

Педагог - організатор  Захаренко Мирослава Юріївна спеціаліст другої категорії, педагогічний стаж 10 років, учитель української мови та літератури.

Педагог - організатор Пінчук Наталія Юріївна спеціаліст другої категорії, педагогічний стаж 6 років, соціальний педагог.

Соціальний педагог Удовенко Інна Сергіївна спеціаліст, педагогічний стаж 4 роки, соціальний педагог.

Завідуюча бібліотекою Круть Олена Іллівна стаж роботи-29р.